Image

flyboarding

Flyboarding to najpopularniejsza odmiana sportów hydro – odrzutowych. Jak sama nazwa wskazuje są to ekstremalne akrobacje wykonywane za pomocą odrzutu wody. Dzięki pompie zawodnicy latają nawet 20 metrów nad wodą.
Podczas Water Show występują najlepsi zawodnicy we freestyle flyboardingu na świecie. W 2019 roku zaprezentujemy po raz pierwszy w Polsce m.in. Mistrza Świata 2017 Damone Rippy.

zawodnicy

Damone Rippy (USA) Official ZR Pro Rider

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników. Mistrz 2017, vice Mistrz 2018 zawodów Zapata Racing Championship. Przez wielu podziwiany za unikalną technikę. 

Jeff Gazzola (FR) Official ZR Pro Rider

Mocny zawodnik pochodzący z Francji -Jeff Gazzola. Na codzień zawodowy rider z teamu Zapata Racing latającego w Chinach. 

Rodrigo Delgado  (MEX) 

Petr Civin  (CZ) Hydro Sport Poznań             

Jego przygoda z Flyboardingiem rozpoczęła się w 2013 roku. Od tego czasu na jego koncie pojawiło się wiele osiągnięć - Mistrzostwo Czech i Polski
8 miejsce na świecie, 2-gie w Europie, by wymienić te najważniejsze. Jak sam mówi - wciąż podnosi poziom swoich umiejętności, aby pokazywać coraz trudniejsze tricki.

Sergei Phillipov (RUS)

Tao Le-Roland (FR) 

Ma zaledwie 17 lat i wspaniałe osiągnięcia na koncie: 1. miejsce Światowych Mistrzostw Świata Juniorów w Naples, Wicemistrz Juniorów Flyboard World Cup w Cavalaire, 1. miejsce na Hydroflight World Cup 2019 wśród juniorów. Oto nasz francuski zawodnik -Tao Lerolland, nazywany także Pikachu ze względu na czapkę z tym bohaterem, którą zabiera na wszystkie zawody. Tao uwielbia sporty ekstremalne, ale flyboard należy do jego ulubionych.

galeria

    © 2021 WATERSHOW GDAŃSK. All Rights Reserved.
    Design: Studio Graficzne Tomecki